Apie mus Produkcija Apie mezgimą Kontaktai
LT EN RU

Produkcija

Apie mus

Apie mus

   BBB Filati verpalai

Visame pasaulyje žinoma Italijos kompanija Titan wool SPA  , kurios prekinis ženklas B.B.B. filati,  gamina platų asortimentą, ryškių, sodrių spalvų  verpalus, kurie tinka  ir profesionaliam mezgimui ir tiems, kurie mokosi megzti, nes jie lengvai perneša mezgimo bei ardymo ciklus, ko neišvengsi mokantis.  Kvalifikuoti specialistai, puiki įranga ir noras sukurti  geriausius verpalus pasaulyje, padėjo italams sukurti istorinį gamintojo vardą, lengvai atpažįstamą ir vertinamą  visose šalyse. Ypač populiarūs verpalai iš alpakos ir merino avių, kurie neturi lygių pasaulyje.  Mes labai didžiuojamės, kad  Titan wool SPA, turinti didžiulę patirtį ir esanti viena iš lyderių  verpalų  gamybos rinkoje, suteikė mums teisę atstovauti B.B.B. filati prekinį ženklą bei platinti jos produkciją Lietuvos rinkoje.

Nako verpalai

Pristatome gerai žinomą visame pasaulyje markę Nako. Šie mezgimo siūlai gaminami įmonių grupės  Ormo, kuri gamina verpalus gerai žinomiems Europos ir Amerikos prekiniams ženklams.

Visi siūlai gaminami bendrovės Ormo, sertifikuoti pagal kokybės vadybos sistemą ir  gaminami pagal tarptautinio kokybės standarto ISO 9001:2000 reikalavimus.
Turkiški  verpalai Nako šiandien  labai populiarūs. Prieinamos kainos, puiki kokybė, plati spalvų gama - todėl  didelė šių turkiškų siūlų paklausa ir tarp specialistų,  ir tarp žmonių, kurie  žengia pirmuosius žingsnius mezgimo srityje.

 

ONline Verpalai 

Šiandien ONline yra viena iš pirmaujančių verpalų markių, turinti  didelį pirkėjų ratą  tiek Vokietijoje, tiek  užsienyje. tai  gerai žinomas prekinis ženklas su savo braižu. ONline apjungia aukštos kokybės siūlus iš geriausių  pasaulio gamintojų su  aukščiausia kompetencija mados srityje   ir medžiagų įvairove. Nesvarbu, kokias naujas tendencijas nustato dizaineriai – jas rasite ONline.

 

Cheval Blanc verpalai 

Prancūzijos kompanija «UTE» įkurta 1930 metais Europos tekstilės asociacijos, kuri gamina klasikinius verpalus pavadinimu "Cheval Blanc". Skiriamasis bruožas - jų produktuose yra plačiai naudojamas aukštos kokybės akrilas mišiniuose su vilna ir medvilne. Cheval Blanc akrilo verpalai yra didelės apimties, purūs. Vizualiai jų akrilas yra labai panašus į vilną.

 

ADDI mezgimo, rankdarbių reikmenys

Gustav Selter GmbH and Co KG - vokiečių kompanija gaminanti virbalus, vašelius ir kitas mezgimo priemones , kurios ADDI prekės ženklas populiariausias Europoje. Be to, svarbus dalykas yra tai, kad ši bendrovė - vienintelis likęs Europoje virbalų ir vašelių gamintojas, produkcija gaminama Vokietijoje, kas savaime kalba apie kokybę. Virbalų su valu pagrindinė ypatybė yra ta, kad valas ties jungtimi labai gerai sutvirtintas, todėl beveik niekada nenutrūksta.

 

PRYM mezgimo, rankdarbių reikmenys

Vokietijos firma PRYM yra siuvimo , mezgimo ir amatų aksesuarų bei priemonių gamintojas, pirmaujantis pasaulyje. Dabartinės sėkmės pagrindas - tai 400 metų bendrovės tradicijos. Visi produktai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl jie ilgaamžiai. Visiems gamybos ir perdirbimo etapams nustatyti aukščiausi standartai. Asortimento kiekis atitinka įvairiausius klientų poreikius.

 

 

PONY mezgimo, rankdarbių reikmenys

Indijos kompanija "Needles Industries Limited (Indija)» - pasaulio lyderė siuvimo ir mezgimo reikmenų gamyboje, žinoma pagal prekės ženklą «PONY». Puiki Pony produktų kokybė paremta aukštomis technologijomis. Visi produktai yra pakuojami į gražus ir patogus įpakavimus. Šios markės produktai yra įvairus, geros kokybės ir jų prieinama kaina. Kiekvienais metais įmonė džiugina savo klientus naujais produktais.

 

 

 

 

Copyright © "VEGABALTICA" 2010