L610 Nešiojamų ir lengvas Siurblinės, vandens valytuvas,žygiai, stovyklavimas, Avarinių gelbėjimo priemonės

€35.05
 • v1214
 • Yra sandėlyje

Į krepšelį


Miniwell L610 nešiojamų vandens filtras leidžia vartotojams gerti švarų didelį skonio vanduo iš atsinaujinančių natūralių gėlo vandens šaltinių. Jis yra veiksmingas prieš bakterijas (Salmonella, Choleros, E. coli ir kt.), pirmuonys cistos, ir virusus, taip pat pašalina liekamojo chloro, nemalonus skonis, kvapas ir spalva. Miniwell nešiojamų vandens filtras yra idealus žygiai ir stovyklavimas, kelionės, pasirengimą ekstremalioms situacijoms ir išlikimą. Nes L610 yra nešiojamas ir lengvas, jis taip pat puikiai tinka keliautojams, kurie nenori kokybe pasikliauja vietiniais vandens.

Specifikacija:

Modelis

L610

Filtro Porų Dydis

0.01 mikronų

Dydis

165*50*85mm

NW

245g

GW

445g

Vandens Srautas

0.5 L (0.13 gal)/min

Talpa

1000L

Medžiaga

ABS , Anglies Pluošto, UF(medicinos lygio)

Priedai

Įleidimo ir Išleidimo Žarnos, Audinio Maišelis, Instrukcija

Savybės:

Mažiausias Filtro Porų Dydis nuo 0,01 mikrono

Pašalina 99.9% Vandens, Bakterijos ir net Virusai.

Pašalina 99% Kadmis, Švinas, Gyvsidabris (Sunkiųjų Metalų).

Aukščiausios Filtravimo Pajėgumas: 1000 Litrų.

Patobulintas Sumažinti Chloro skonis, Nemalonus Skonis, Kvapas ir Spalva.

Išlaiko Teigiamą Vandens Mineralų.

Keičiamų filtrų kasetės

Patvirtintas FDA, CE, SGS

Galiojimo laikas: 5 metai(Po Pirminio Drėkinimo 3 metai)

Struktūra:

3 etapų filtravimo procesas miniwell L610 mechaniškai filtrai šviežių tekančiu vandeniu į didelį skonio vanduo. Tai nereiškia, kad cheminių medžiagų, elektros energijos, arba UV lempa veikia.

1 etapas: 0.1 Mikrono UF Pre-Filtras blokuoja s, smėlis, rūdys, dumblas, kirminų, bakterijų ir kitų didelių daleles, kurios gali užkimšti sistemą. Padeda išplėsti anglies filtras (2 etapas) ir UF membrana (3 etapas) gyvenimą gebėjimus.

2 etapas: Anglies Pluošto Filtras labai pašalina nemalonų skonį, kvapą ir liekamojo chloro raw vandens, net sunkiųjų metalų (Švino, Gyvsidabrio, Kadmio) dėka didelio paviršiaus ploto, iš anglies pluošto.

3 etapas: 0.01 mikronų filtravimo porų dydis Miniwell L610 UF filtras turi didelį efektyvumą šalinant pirmuonis (pvz., Cryptosporidium, Giardia) ir bakterijų (pvz., Campylobacter, Salmonella, Shigella, E. coli) taip pat veiksmingai pašalinti virusus vyras, žinomas (pvz., Žarnyno, Hepatito A, Norovirus, Rotoviruso)". Pristato jums 1000 Litrų geriamojo vandens.

UF savybės:

Į L610 Ultra-filtravimo filtras yra state-of-the-art UF Tuščiavidurio Pluošto Technologija membrana lygmeniu 0,01 mikrono. Vanduo natūraliai teka poras iš išorės-per membraną sienos, esant žemam slėgiui. Suspenduotų dalelių ir medžiagų iš didelės molekulinės masės negali praeiti pro 0.01 mikronų UF membrana, paliekant jums su tik šviežią, švarų vandenį ir naudingų mineralų. Imties technologija yra naudojama gaminti švaraus vandens, medicinos priemonių ir didelių komunalinių nuotekų valymo įrenginių.

Taip pat, UF membrana gali būti atgal rausva pratęsti gyvenimo trukmę. L610 UF filtras ne-konfigūracijos padidina patogumą backwashing. UF membranos našumas gali išlaikyti daug daugiau, nei 1000Liters jei kliringo yra tinkamas.

Prekės Informacija

Lengva naudoti:

1. Vieta įleidimo žarna veikia gėlo vandens šaltinis (upė, ežeras ir lietaus, ir kt.). Naudoti plūdę išlaikyti pirminis filtras nuo apačios ir nuo nuosėdų.

2. Vieta išleidimo žarna į pridedamą puodelį arba švaraus vandens talpą.

3. Pradėkite siurbti juda rankeną aukštyn ir žemyn.

Filtro Kasetės Valomos & Keičiamų Valymas: L610 filtro kasetės gali būti valomi švariu vandeniu. Miniwell rodo, valymo filtrą švariu vandeniu po kiekvieno naudojimo. 1. Pašalinti pirminis filtras iš įleidimo žarna. 2. Vieta vandens įleidimo žarna į švarų vandenį. Vandens siurblys teka per L610 vandens filtras, kol vanduo senka nuo išleidimo žarna. 3. Prisijungti pre-filtras išleidimo žarna. Vandens siurblys teka per pre-filtras, kol vandens srautas yra švarus nuo pirminis filtras. Daugiau kruopščiai išvalyti, UF filtras gali būti valomos pagal skalavimas medicinos burnos skalavimo skystis ir tada maišant filtras su atviro nukreipta žemyn išmušti jokių dalelių. ( PASTABA : filtras turėtų tik būti plaunami švariu vandeniu iš čiaupo. )

Pakeičia:

L610 filtro kasetės gali būti keičiamos. Jūs neturite išmesti visą sistemą.

1. Pirminis filtras pakeisti: Pašalinti Pre-Filtras iš vandens įleidimo žarna, tada iš naujo įdiegti naujas pirminis filtras. 2. Anglies filtras ir UF filtras pakeisti: 2.1 Atsukite UF filtrą prieš laikrodžio rodyklę ir švelniai pašalinti UF Filtro /Anglies Filtro montavimas. 2.2 Švelniai pasukti UF filtras taip, kad Lock Kaiščių yra suderinti su angų Užrakto Lizdus. Traukti UF filtras nuo Anglies Filtras 2.3 Įdėti anglies filtras ir UF built-up filtrą į būsto ir prisukimo sandariai. Įdėkite naują filtrą.


 • Naudoti: Kempingas,žygiai,žvejyba,lauko veikla,kelionės
 • Skubios pagalbos: Saugos,gelbėjimo priemonės
 • Prekės Pavadinimas: miniwell
 • Tipas: nešiojamų vandens filtras
 • Vandens Srautas : 0.5 L (0.13 gal)/min
 • Medžiaga: ABS Anglies Pluošto UF(medicinos lygio)
 • spalva: žalia
 • Filtravimo Akučių : 0.01 Mikronų
 • Priedai: Įleidimo ir Išleidimo Žarnų Audinys Krepšys, Instrukcija
 • Filtravimo Talpa : 1000 Litrų
 • Neto Svoris: 245 g

 • Įrenginio Tipas: gabalas
 • Pakuotės Dydis: 22cm x 13cm x 11cm (8.66in x 5.12in x 4.33in)
 • Pakuotės Svoris: 0.46kg (1.01lb.)

Žymos: Valytuvas, valytuvas vandens, Pigūs valytuvas, Aukštos Kokybės vandens valytuvas.

Triniti36
2018-01-07
5/5
Looks perfect!

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai